KULLANIM ŞARTLARI

* http://www.celenyapi.com internet sitesinde yayınlanan her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge, ticari marka ve her tür fikri mülkiyet hakkı , ÇELEN YAPI ve ilgili markalara aittir, yalnızca sahipleri tarafından ve sahiplerinin izni ile kullanılmaktadır ve telif hakları kapsamındadır. Bunlar herhangi bir şekilde izinsiz kopyalanamaz, üzerlerinde değişiklik yapılamaz, kiralanamaz, ödünç verilemez, iletilemez ve yayınlanamaz. Bu siteden alınan her türlü ses, görüntü, yazı içeren hiçbir bilgi ve belge satılamaz veya herhangi bir kâr amacıyla dağıtılamaz.

* http://www.celenyapi.com internet sitesinde yayınlanan ürün ve hizmet bilgilerinde zaman içinde değişiklikler olabilir. http://www.celenyapi.com ürünleri, ürünlerin bilgilerini, açıklamalarını, resimlerini ve ürünlere ait fiyatları değişmeksizin her zaman aynı kalacağını iddia ve garanti etmez.

* Sitedeki ürünlerin fiyat ve teknik bilgilerinde olabilecek yazım ve güncelleme hataları http://www.celenyapi.com internet sitesi için bağlayıcı değildir.

* http://www.celenyapi.com internet sitesine erişiminiz, kullanmanız veya bu siteden herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge indirmeniz nedeniyle bilgisayar donanımınızda veya diğer varlıklarınızda olabilecek herhangi bir hasardan ve indirdiğiniz ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belgelerden dolayı hakkınızda açılan davalardanhttp://www.celenyapi.com ve Çelen Yapı sorumlu tutulamaz.

* http://www.celenyapi.com internet sitesini ziyaret eden ve müşteri hesabı açtıran kullanıcılarımız, “Gizlilik Koşulları”’ , “Mesafeli Satış Sözleşmesi”’ ve “Kullanım Koşulları”’mızı okuyup aynen kabul etmişlerdir.