GİZLİLİK ŞARTLARI

http://www.celenyapi.com sitesinde işlem yapmadan önce lütfen bu Gizlilik Politikasını okuyunuz,


http://www.celenyapi.com internet sitemizde yer alan bu Gizlilik İlkeleri'ni sitemize ziyaret eden kullanıcılar ve kayıtlı müşterilerimiz sitemize giriş yaptığı andan itibaren kabul etmiş sayılırlar.

Gizlilik Politikası'nı kabul etmiyorsanız, lütfen http://www.celenyapi.com internet sitesi üzerinde işlem yapmayınız.

Bu Gizlilik Politikası http://www.celenyapi.com için geçerlidir ve http://www.celenyapi.com içeriğinde, ürünlerin açıklamalarında geçen diğer siteler için bağlayıcı niteliği bulunmamaktadır.

Bu Gizlilik Politikası ile http://www.celenyapi.com''nin şartlarını kabul etmiş olmaktasınız.

Kişisel Bilgi Gizliliği

* Elektronik posta adresiniz hiç bir şekilde başka kurum, kuruluş ya da şahıslara dağıtılmaz. Müşteri bilgileriniz sadece bünyemizde müşteri profili oluşturmak ve e-posta ile basın bülteni, kampanya duyurusu göndermek için kullanılır, üçüncü şahıslara verilmez.

a) Ürünlerimizi sizlere tanıtmak, yeni ürünlerimiz, hizmetlerimiz ya da promosyonlarımızdan sizleri haberdar etmek, yeni ürün satışı yapmak veya ürün satışı sonrası destek vermek için http://www.celenyapi.com sitesinde; isminiz, adresiniz, e-posta adresiniz ve telefon numaranız gibi size özel, kişisel bilgilerinizi istememiz gerekebilir. Mevcut bilgileriniz yeterli olmadığı durumda ek bilgiler sizden e-posta, telefon veya faks gibi iletişim araçları ile istenebilir. Tüm bu kapsam içerisinde toplanan bilgiler http://www.celenyapi.com sitesinde kişisel bilgi olarak nitelendirilmektedir.

* Kişisel bilgileriniz adınız, soyadınız, TC Kimlik numaranız, telefon numaralarınız, adresiniz kesinlikle hiç bir kurum, kuruluş ya da şahıslara dağıtılmaz. Bu bilgileriniz alışveriş yaptınızda adınıza fatura kesmek için kullanılır. Üçünçü şahıslara verilmez.

* Kişisel bilgilerinize sadece siz ulaşabilir ve onları yalnızca siz değiştirebilirsiniz, üçüncü şahısların erişimlerine izin verilmemektedir.

Bilginin Paylaşımı

* http://www.celenyapi.com için web sitesini ziyaret edenlerin, kişisel bilgilerini korumak başlıca ilkeleri arasında yer almaktadır. http://www.celenyapi.com kişisel bilgi içermeyen datayı (Kullanılan işletim sistemi, internet tarayıcısı, ip adresi vb.) 3. şahıslar ile bilgi vermek amacıyla paylaşabilir. Yasal olarak tarafımızdan istenmedikçe kişisel olarak nitelendirilen özel bilgiler 3. şahıslar ile paylaşılmamaktadır.

* http://www.celenyapi.com ÇELEN YAPI resmi internet sitesinde yer alan kullanıcıların kişisel bilgileri; bilgi veya promosyon amaçlı şirket bünyesindeki diğer siteler ile paylaşılabilir.

Değişiklik Hakkı

* http://www.celenyapi.com olarak gerek görüldüğü taktirde zaman ve bildirimde bulunmadan bu Gizlilik İlkeleri'ni, siteyi ya da bu sayfaya erişimi, Gizlilik İlkeleri sayfasını değiştirme veya kaldırma hakkı gizli tutulmaktadır.

* http://www.celenyapi.com internet sitemizde yayınlanan ürünlerin resimleri, bilgileri ürün kataloglarından derlenmiştir, http://www.celenyapi.com'da yayınlanan ürünlerin resimleri ve bilgilerinden kaynaklanan hatalardan http://www.celenyapi.com sorumlu tutulamaz.

* http://www.celenyapi.com internet sitemizde yayınlanan ürünlerin resimlerini, bilgilerini ve fiyatlarını değiştirme hakkını saklı tutar.


Güvenlik


Güvenlik ve işlemler ile ilgili tüm sorularınız ve önerileriniz için "İletişim" linkini kullanabilir, info@celenyapi.com adresine e-posta gönderebilir ya da 0 (258) 268 32 42 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

 


* http://www.celenyapi.com internet sitesini ziyaret eden ve müşteri hesabı açtıran kullanıcılarımız, “Gizlilik Koşulları”’ , “Mesafeli Satış Sözleşmesi”’ ve “Kullanım Koşulları”’mızı okuyup aynen kabul etmişlerdir.